Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2020, 09:00   #50
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Nic!

Tommy ze złością odepchnął się od biurka, czego skutkiem było wyjechanie na krześle na środek pomieszczenia.

- Jak można niezauważonym wyprowadzić grupę ludzi wbrew ich woli? Musieli znać rozmieszczenie kamer. Domyślasz się skąd mogli wziąć takie informacje? Bo porządny zwiad możemy raczej wykluczyć. Nie mieli na to czasu.

Chłopak miał już dość siedzenie przed komputerem. Zamierzał sprawdzić źródło/a Maxa, o ile ten mu jakiekolwiek poda. Warto by się też pokręcić w pobliżu zniszczonego klubu Yakuzy. To już taki trochę strzał na ślepo, ale może na coś trafi?

- Słuchaj - coś mu nagle wpadło do głowy. - A nie dałoby się sprawdzić czy ktoś nie zastąpił obrazu z kamery, na przykład jakimś zapętlonym ujęciem z poprzedniej nocy? Potrafiłbyś to zweryfikować? I jeśli tak to znaleźć źródło takiej machlojki?

Tommy rzucił pomysłem Maxowi, po czym wyszedł wcielać swój "plan" w życie




Gdyby Sierżant był zwykłym człowiekiem zapewne pokręciłby teraz głową, głośno westchnął, albo rzucił tekstem w stylu "Sama tego chciałaś". Nie zrobił jednak tego. Strzał z paralizatora nie wyrządził mu żadnej krzywdy, czego on jednak nie mógł obiecać policjantce. Podniósł się szybko na nogi, jednocześnie odwracając do tyłu i rzucił na kobietę.

Mógł mieć tylko nadzieję, że zbytnio nie pokiereszuje funkcjonariuszki, co stałoby w sprzeczności z jego wytycznymi. Zamierzał ją tylko rozbroić i obezwładnić, w razie konieczności skrępować.


Sierżant wydaje fuksa i robi Melee Attack.

 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 08-05-2020 o 09:03.
Col Frost jest offline