Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2020, 18:34   #519
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
A kto mówi o zniesieniu? Jest to wieża, wiec wejście do pokoju na górze siłą rzeczy musi znajdować się w podłodze, czyli dziura ze schodami w dół. Zatykamy dziurę i siedzimy na górze, ewentualnie zmuszamy szkieletory do wczołgiwania się tam pojedynczo i można tak żyć.

Opcja z wzięciem mega broni i zabiciem mega złola fajna, ale nie wiemy czy coś takiego jest w sarkofagu (nic magicznego tam magi nie wykryły, wiec może książka z informacjami albo coś?) ani nie wiemy gdzie siedzi złol. Jakbym miał całą armie wiernych, nieustraszonych i nieumarłych pomagierów to raczej bym sie na pierwszą linię nie pchał. Ale to tylko ja.

W kolejnym odpisie dowiemy się (albo i nie jak Leto nas powstrzyma) co i czy cokolwiek siedzi w sarkofagu. A jak jest pusty i Panem Wron jest cały ten mag co miał być martwy i tu siedzieć? Wtedy wizja Leta nawet i by się zgadzała, tylko osoba z którą ma się bić była by inna. Albo pusty nie jest i Pan Wron właśnie siedzi w środku, licząc, że sługa Morra nie pozwoli "bezcześcić" jego grobu? Pożyjemy, zobaczymy. Teraz najważniejsze tam zajrzeć. Dlatego też pytałem MG tu bo mój post to może być w 30 min wliczając w to przerwe na kawe.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline