Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2020, 13:26   #37
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Lechu, wszystko cacy tylko... oni wszyscy są w tym samym korytarzu/miejscu, co prawda może być JJ oddalony od Hawkesa nawet i o 10m, ale rozmowa drogą radiową, no wiesz...?

--------------------------------------

Jest nowy post!

W kolonii ponownie wszędzie jest zasilanie, wróciło "od tak sobie" :PP

Deluca nie żyje... przeprowadziłam scenę walki ZA GRACZY i mam nadzieję, że to jakoś przeżyją. Była szczelanina, było to i tamto, akurat tutaj, RAZ nie miałam ochoty przeprowadzać wszystkiego runda po rundzie z graczami, poleciałam więc na automacie.

Evansonowi zostaje 29pw. 1 magazynek z M56 wystrzelany, zmian na karcie już dokonałam.

da Silva nie miała jak strzelać do Xeno, kryła się bowiem za plecami Marines... a pchanie się między Arca i Thanta to by była definitywnie bardzo zła decyzja...

-----------------

abi, Kerm, Lechu, chyba macie o czym pisać. Pluton Bravo i Alpha są obecnie w magazyno-schronie.

Edit: Aha, przy tej rzucającej się dziewczynie z BG jest tylko Sing, Hawkes i JJ gdzie indziej/oddaleni.

-----------------

Obca, skoro wszystko działa, możesz zagadać Agnes do Veronici i przez miejscowy system komunikacji. A co Androidka odkryła w systemach, to napisałam... odnośnie zaś Wellivera, żeby znowu nie było, że ją wojskowi olewają potwierdził oficjalnie pomysł Agnes, ale że jeszcze chwilowo się w tym kierunku nie ruszył, no well... :PPP

Czas na odpisy do 17.05

To chyba wszystko, pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 10-05-2020 o 15:56.
Buka jest offline