Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2020, 16:56   #22
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Hm, zwiadowcę to może nie, raczej kogoś od otwierania zamków i takiego śliskiego. Ale przeszukiwanie już jest 2 razy, skradanie 2 razy, spostrzegawczość 2 razy, otwieranie zamków raz... Jak masz gotowe, to podeślij mi na priva albo daj niegotowe tutaj, to będę wiedział w którą stronę pchnąć mój koncept. Ja też czekam na odpowiedź, bo od niej sporo zależy.

Edit: Przydałby się ktoś z zestawem wykrywanie pułapek, otwieranie zamków i wyostrzone zmysły.
Arthur ma wyostrzone zmysły oraz spostrzegawczość +20.
Archiwum ma otwieranie zamków i spostrzegawczość +10.

Myślałem o kimś właśnie do zamków, ale za dużo by się dublowało tych zmysłów i spostrzegawczości. Nie chce któryś z was czegoś u siebie poprzestawiać, żeby mieć to wszystko w komplecie?

Ja się obecnie kieruję bardziej w stronę tanka, bo tych lekkich zwiadowców trochę mamy.

I edit raz jeszcze: wstępnie planuję trzeci atak i uniki. W ten sposób mam tylko 5 umiejętności, które mogę zrobić na +20 i +10. Czyli jedno +10 by mi przepadło. Czy w związku z tym mogę zrobić 3 umiejętności +20 i 3 +10?
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 10-05-2020 o 18:25.
Gladin jest offline