Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2020, 21:26   #24
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
Molkar:

Lewitacja to jest zdolność dla konkretnych stworzeń, tak samo jak latanie, Twoja postać nie ma fizycznej możliwości lewitacji ani latania

Właśnie jeśli chodzi o rozszerzone podręczniki, runy, magiczne przedmioty itp, to ogólnie chciałbym zauważyć że to ma być prosta sesja. Ja podrecznik podstawowy znam dość dobrze i w ramach niego mogę operować, wiem co, gdzie jak i z czym. Dodatki wiem że są, wiem mniej wiecej o czym ale nie korzystam, więc ciężko byłoby mi się w tym wszystkim ogarnąć w locie odpowiadając na posty podczas przerwy śniadaniowej w pracy Jednak rzeba na to trochę czasu zeby nie wyjść na ignoranta i żeby to miało ręce i nogi. Mój czas jest bardzo ograniczony i chciałbym wykorzystać go na klimatyczną rozgrywkę aniżeli wertowanie podręcznika. Chyba że chciecie na odpis czekać tydzień

Dlatego też proponuje spotkać się po środku i odrzucić wszystkie rozszerzone podreczniki jako takie, a w zamian dać każdemu dwie rzeczy ponadpodstawowe - mogą być z podręcznika, lub wymyślone, jakiekolwiek pasujące do konwencji. Oczywiście do ustalenia przed rozgrywką. Masz pomysł? Ok, przedstaw go w opisiie przedmiotu i korzystając z niego wszyscy będą patrzeć tylko na to co tam nadziergałeś, bez odnosników do podreczników. Ja będę miał mniej roboty a wy swoje zabawki z tego też powodu nie chciuałem prowadzić maga, bo z nimi to zawsze więcej ogarniania jak gracz ambitny

Zamiana um/zd może być, ale dwa za jeden, niezależnie w którą stronę, zeby nie bylo za dobrze

Gladin:

No i o takie coś właśnie mi chodziło, tyle tylko ze bez tworzenia tych run, bo to znowu jakies zasady do ogarnięcia. Dla mnie taki opis jest ok, wiem wszystko co powinienem, ewentualnie dopytam i nawet nie musze zagladać w odnosniki które podałeś ( teraz tez nie zajrzałem hłe hłe.

Tylko pytanie jak z trwałością takich run? To jest tak jak magiczny przedmiot? Ze da sie go uszkodzić tak jak każdy inny czy maja jakis czas działania? Bo z tych co podałeś jako przekoksowane to faktycznie mega.

Jak ci +10 przepada to trudno, build to build, coś kosztem czegoś inaczej popłyniemy
O, właśnie czytam KP, niezle, ciekawa historia, ale muszę ja jeszczez dwa razy przeczytac Tylko ograniczmy te pozapodstawowe rzeczy. Co to zbroja cwiekowana? Coś mi świta ale nie pamietam skad to znam i co daje.


Do wszystkich:
Ogólnie to czytam Wasze KP tak bardzo ogólnie. jak już wszystko bedzie ustalone to przejrze dokładniej, bo jeszcze coś sie może komuś zmienić Póki co, co myślicie o tej zasadzie dwóch "rzeczy" o których pisałem na początku tego posta? Myśle że to dość rozsądne.
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline