Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2020, 01:09   #131
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Z tym portem to sam nie wiem Arthur się boj że jak się wepnie to zwiększy swoje tendencje autystyczne. Ja wiem że autystycy bardziej samodzielni mają swoją własną społeczność i kulturę ale Lee tak tego nie widzi i nie zaakceptował.

Z drugiej strony mógłby bardziej pomóc reszcie ekipy więc się pewnie dałby namówić chociaż wyobrażałem go sobie jako bardziej analogowego. Jakoś fascynuje mnie koncept analogowego buntownika w CYBER punku

Zastanawiałem się czy nie dać że się chwilowo przebudzi z koszmaru słysząc kłótnie laski z Zeppem i nie wyślę chłopakom drugiego SMSa tym razem robionego z pomocą darmowego autokorekta który wstawia reklamy ale nie chcę przesadzać

Po prostu wpadł mi do głowy śmieszny pomysł.
 
Brilchan jest offline