Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 15:12   #203
Drix
 
Reputacja: 1 Drix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputację
Byłem w drodze do jednych z zakonnych komandorii gdy otworzył się portal i zjawiłem się w jakimś zadymionym pomieszczeniu. Rozglądając się przez kłęby dymu dojrzałem niezliczone ilości ksiąg. Znam tylko jedną osobę które może mieć taka ilość ksiąg, jest to alchemik z którym zawarłem umowę. W kłębach dumy ujrzałem postać podchodzącą w moim kierunku
- Witaj, jestem Mark Silwilin, rycerz Zakonu Miecza - powitał przyjaźnie nowoprzybyłego - poproszono mnie o pokazanie ci miasta. Sam jestem tu dopiero od wczoraj, ale co widziałem postaram się ci pokazać. Jestem pewny, że możemy też korzystając z okazji pokonwersować na poziomie, wiele dobrego słyszałem o Zakonie Światła. – powiedział
- Witaj bracie. Jestem Milestone. Na pewno skorzystam z Twojego zaproszenia. Najpierw jednak rozejrzę się po tej biblioteczce- wskazałem na jedna z pólek pełną starych ksiąg. Podszedłem do wskazanej biblioteczki w poszukiwaniu ciekawej pozycji literackiej.
 
Drix jest offline