Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2020, 20:33   #41
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Ok, MG wrzucam proponowany ekwipunek. Nie wiem czy potrzebujesz jakichś statystyk broni? Bo nie wiem jak je rozpisać, ale w razie czego jakaś dobra dusza mi pomoże.

Wysuwany kij (broń obuchowa, kłująca) – niewielki kij, który wysuwa się na długość ok. 2 metrów, zakończony ostrzem (schowanym w środku, gdy kij nie jest wysunięty) nasączonym jadem mantikory.

Bomby dymne x 4 (podobnie jak gwiazdki przytwierdzone do pasa)

Ogniste koktajle x2 – łatwopalna substancja alchemiczna, po wydostaniu się z naczynia wznieca pożar. (działanie podobne do napalmu)

Kastety z kolcami (nasączonymi jadem mantikory)

Łańcuch z krasnoludzkiego metalu gromril (ok. 3 metrów), nasączony łatwopalną substancją, po wznieceniu iskry płonie żywym ogniem.

Pochodnia
Hubka i krzesiwo
Racje żywnościowe

Jak zaakceptujesz moje propozycje, wrzucę je do mojej karty.
 
Arthur Fleck jest offline