Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-05-2020, 23:05   #478
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jako mojego podwładnego proponuję Stephana Glasera, którego utworzyłem na gdocu. Nie wpisuje się on ani w ochotnika ani w wyzwoleńca, ale jeżeli się uprzesz, to raczej wyzwoleniec niż ochotnik. Nawet się ładnie wykulał, bo ranga 5-6 ale zasoby -3 więc mógłby mieć rangę 2. Chciałbym go uzbroić w czytanie/pisanie, nauka (historia). Gdyby zamiast nienawiści do zwierzoludzi mógł dostać coś innego, to mógłby mieć wiedza (ostland) albo nauka (historia) +10%.

Chętnie mu też bym podniósł INT kosztem innej cechy.
- Dobra, niech będzie. Może być jakiś przypadkowy żak czy inny skryba. Jak jest Ostlandczykiem to i tak ma wiedzę o Ostlandzie. Rangę może mieć do 2. Z pkt możesz go sobie ulepić tak samo jak postać. Limit to do 2 000 pkt i 3 umsy firmowe.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline