Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2020, 22:21   #47
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
 Molkar:

Wiem o co ci chodziło z łukiem, wygląd to efekt uboczny, ale trzeba go określić. W takim razie niewidoczny pocisk energetyczny, kurna jak to brzmi w WFRP Dajmy jeszcze temu łukowi 4 obr zamiast 3 - bo elfi łuk to lepszy długi łuk. I jest ok.

A co do psa... jakaś tresura? Bo to że on jest bojowy to nie znaczy ze ty musisz go ogarnąć

Nie no, łancuch Arthura jest jak najbardziej możliwy, tak tylko pisałem że cieżko jest takie coś zdobyć, tak ogólnie.

 Arch:

Czyli włócznia z cechą parujący oraz druzgocący podczas szarży/szaleńczego ataku, ale bez podniesienia stat. Jest ok.

 Gladin:


Chodziło mi o to że nie jest potrzebna specjalna zdolność na tą broń, wystarczy że masz broń rzucaną, bo powrót to kwestia runy i ogarnięcia żeby cie nie walnął wracając. Thor się znalazł No to tym lepiej dla ciebie, bo wczesniej chodziło mi o to że ten topór nie różni się mechanicznie od łuku, a tu widać duży plus. Także powracający topór, +10US. obrazenia s-2, wymagana zdolność: broń rzucana. Jest ok.

Wisiorowi proponuje 2k2 lub 1k6 - nie musimy ograniczać się podręcznikami.

Włócznia Archa ma tylko dwie runy teraz, bo odrzucilismy zwiekszenie stat.

 Arthur:

Przejrzałem Twoje EQ i kartę. Myślę że ten kij jak najbardziej może być, dajmy mu staty włóczni dobrej jakości, gadżety również mogą być.

Zastanawiam sie tylko nad jadem Mantikory. To że go masz to spoko, ale kwestia zużycia, tj podczas walki tylko pierwszy cios jest z jadem, a nałożenie go zajmuje turę.

 Wszyscy



Jeśli ktoś już wszystko wie to proszę o kartę wypełnioną jak prosiłem, najlepiej w nowym poście No i sprężamy się, musimy zaczać grać bo we wrześniu kolejny potomek, mamy 4 miechy z hakiem na rozgrywke
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline