Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2020, 22:51   #48
Molkar
 
Molkar's Avatar
 
Reputacja: 1 Molkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputacjęMolkar ma wspaniałą reputację
Skoro MG daje mi dodatkowe obrażenia z łuku to ja się kłócić nie będę W takim razie magiczna strzała która znika po trafieniu brzmi lepiej niż pocisk energetyczny

Co do psa to wydaje mi się, że wyuczony standard czyli pilnuj / zostań / atakuj / przynieś / szukaj na zasadzie tropienia węchem? / nie wiem co tam jeszcze pies może umieć ogółem to taki dobry kompan a do tego bojowy więc i pobawić się pobawi do tego mnie zawsze słucha, je ode mnie tylko albo jak pozwolę mu wziąć jedzenie od kogoś.

Edit:
Te info o plusach ze zdolności / przedmiotów pisać przy przedmiotach i zdolnościach czy też przy współczynnikach i umiejętnościach?
 
__________________
„Dlaczego ocaleni pozostają bezimienni – jakby ciążyła na nich klątwa – a poległych otacza się czcią? Dlaczego czepiamy się tego, co utraciliśmy, ignorując to, co udało nam się zachować?”
Steven Erikson, „Bramy Domu Umarłych”, s. 427

Ostatnio edytowane przez Molkar : 12-05-2020 o 23:18.
Molkar jest offline