Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2020, 08:27   #319
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest post, termin odpisu zatem do wtorku 12.05 włącznie.

@Mike
- Uczniowie Żurawia nie zauważyli błądzących po ich terenie obcych. Ci mają szansę się ukryć, jeśli chcą. Jeśli nie, mogą oczywiście zaatakowac, wówczas zapraszam na doca (tylko daj wcześniej znać tu w komentarzach ).

@Lord Melkor
- Choć Marduk trafił już na listę oddziału Nappy, nic nie stoi na przeszkodzie by się z niej wypisać. Nappa z pewnością będzie się na to krzywo patrzył, ale zrobi to, jeśli taka będzie decyzja. W każdym razie o samej wyprawie nie ma szans się czegoś dowiedzieć.

@Bardiel
- Zere'el został przyuważony przez stróżującego na zewnątrz policjanta. Ten będzie mu kazał odwrócić się powoli i zdradzić swoją tożsamość (o ile Zere'el wypełni pierwsze polecenie i się zatrzyma). Gwardzista będzie się musiał jakoś wyplątać z tej sytuacji. W razie chęci do walki lub rozmowy z policjantem, zapraszam na doca (tylko wcześniej daj znać tu w komentarzach ).
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline