Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2020, 19:34   #479
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 54 - 2519.VIII.19; przedpołudnie

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. 05.21. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:


Karl 14/14; s.zdrowy (0); (605 PD);
Tladin 15/15; s.zdrowyi (0); (280 PD);

---



BN:

Dieter 12/12; zdrowy (0)
Manfred 12/12; zdrowy (0)
Stephan Glaser ??; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)???
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 15/15; zdrowy (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy


---




Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:


- Karl 95 pkt / wydane: 115 pkt. (Grtechen z "Wideł i Cepa", muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3, koło wozu)
- Tladin 15 pkt / wydane: 95 pkt. (na krasiów i większość kuca 2, koło wozu)


- Pasza: 20 porcji (VIII.16 -10 p)


PD




- Tladin 30 PD za fabułę i światotworzenie.



Omówienie



- Oki, minęło parę dni aż wszyscy wrócili do zdrowia. Dokładniej to ok 5 dni. Jest obecnie Wellentag (1/8) czyli początek nowego tygodnia.

- Co do plot to przez ostatnie dni Tladin miał okazję posłuchać plot choćby od Stephana więc mógł się dowiedzieć pi x oko to co się działo na placu zeszłej tury.

- Co do miasta to krajobraz po bitwie. Czyli część armii się rozeszła, część wróciła do domów a część jeszcze jest w mieście. Do miasta z wolna wracają lub przybywają mieszkańcy ale nadal spora część jest pusta. Coś jak u nas tuż po wojnie w '45-ym.

- Generalnie co do stołu to możecie sobie poświatotwrzyć kto poza BG tam siedzi. Z tych co są na powyższej liście BN-ów mogą być bez problemów. No i jest okazja spotkać się, pogadać, pointegrować i zastanowić się co dalej robić.

- W karczmie gwar, zdecydowana większość gości to uczestnicy bitwy o miasto z różnorakich oddziałów. Pod tym względem też możecie sobie poświatotworzyć ja tylko ogólnie naszkicowałem klimat sceny. Możecie też użyć generatora.

- Z mechy co do owych BN-ów co dołączają to od Gladina chciałbym mechę tego Stephana. Kto to jest. A od Kerma resztę. Jakby z czymś były kłopoty to dajcie znać.


---


- I chyba tyle z mojej strony na tą turę. Trzymajcie się zdrowo i więcej czasu na sesje życzę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline