Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 20:03   #21
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Vivian
Obecnie zawieram bliższą znajomość z nieznaną mi dotąd płytą A Perfect Circle "Mer De Noms" i dyskografią innego zespołu tegoż samego wokalisty - Tool. Godne uwagi i polecenia.
Podpisuję się rękami i nogami. Mer De Noms - płyta rewelka. W szczególności kawałek Orestes. Godzinami słuchałem tylko tego jednego, zapętlonego

Ja podobnie jakiś czas temu bliżej zapoznałem się z A Perfect Circle. Wcześniej znałem Toola więc poczułem się prawie jak w domu słuchając tego samego wokalisty Ostatnio w łapki wpadł mi album Disturbed - 10000 Fists (wydany już ładny czas temu...) i w porównaniu do poprzednich albumów tego zespołu muszę przyznać... niezły krok naprzód. Przynajmniej moim skromnym zdaniem
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem