Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2020, 05:38   #1600
Ranghar
 
Ranghar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ranghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputacjęRanghar ma wspaniałą reputację
Moi drodzy sytuacja wygląda tak, że nie mogę w chwili obecnej siedzieć długo na tekstami i cyferkami, a Mystia jest bardzo rozbudowana pod względem mechaniki, wyposażenia, umiejętności, ilości graczy jak i tekstu oraz mapek. Nawet pisząc na raty z przerwami trwa to za długo i doprowadza mnie do frustracji. Nie poprowadzę jeszcze przez długi czas tej sesji.

Moja propozycja jest taka, żeby zawiesić tą przygodę w tej formie na parę miesięcy lub do końca roku.

W zamian proponuję przygodę, która dzieje się jakiś czas po tych wydarzeniach, która może być zarówno kontynuacją lub alternatywną przygodą z innego wymiaru.

Mechanika spłycona do minimum, praktycznie storytelling. Wasze obecne postacie zaczynające od 1 poziomu, podstawowe statystyki, po jednej umiejętności na poziom, początkowy skromny ekwipunek. Tylko postacie graczy, którzy zdeklarują, że pasuje im forma takiej rozgrywki.


Kto chce czekać po prostu na podstawową sesję, kto chce alternatywę ?
 

Ostatnio edytowane przez Ranghar : 16-05-2020 o 06:25.
Ranghar jest offline