Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2020, 10:45   #1601
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
A to trzeba wybierać albo jedno albo drugie ? Bo mi pasują oba rozwiązania rozumiem i akceptuje że ta sesja ma za dużo ruchomych części i nie masz w tej chwili głowy żeby ją poprowadzić. Wracałem do sesji po roku a czasami i kilku latach i nie miałem problemu z wejściem w postać więc to dla mnie nie problem z pewnością chętnie bym tu wrócił pograć Gobelinem.

Co do sesji ST z tymi samymi postaciami to też jestem chętny bo ta mechanika jest dla mnie zbyt skomplikowana i jak gram czy prowadzę to też staram się raczej ograniczać zasady do minimum tak jak piszesz pojedyńcze umiejki itp.

Pytanie ważne Czy jeżeli wybierzemy przygodę to nie będzie już powrotu do obecnej formuły sesji ? Ja tak naprawdę pisałbym się na obie opcje na razie zróbmy jakąś przygodę na uproszczonej mechanice żeby pobawić się postaciami i światem a jak ci się trochę w życiu uspokoi(o co nie mam broń Wszechstwórco pretensji życie jest życiem a teraz jest wszystko szczególnie szalone) to wrócimy do Mystii w tej postaci co dotychczas ?

Ja się w każdym razie piszę na każdą opcje bo fajnie mi się z tobą gra i nie przeszkadzałaby mi okrojona mechanika czy inne rzeczy.
 
Brilchan jest offline