Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2020, 19:27   #466
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
U nagi
Naga patrzyła na Migmara w osłupieniu, a potem usiadła i skryła twarz w dłoniach i zalała się łzami. Dziwnymi, jakby nieco zielonkawymi łzami.
- Ja naprawdę nic nikomu nie zrobiłam, nie od czasu otwarcia portalu. Mam dziewięćset siedemdziesiąt lat i nie jestem święta…. Ale chciałam pomagać ludziom, mam predyspozycje i chciałam czynić ich życie lepszym, pomagać ich umysłom. – wstała i otarła rękaw.
- Przepraszam, za zawracanie panom głów moimi kłopotami. Mały Chang był zwykłym dzieckiem, trochę łakomym, ale bez przesady. Hitomi jest bardzo inteligentna, ale leniwa i chyba… Posiada brak empatii. Kazumi jest miła, ale siostra bardzo psuła jej życie w szkole. Mąż pani Lan Shi nie jest jej ojcem, tamten zginął No i była nieszczęśliwie zakochana… A teraz proszę… Chyba muszę się spakować, mam nadzieję, że waszemu duchowi powiedzie się lepiej…

Aiko
Enkh westchnęła i popatrzyła na Aiko z mieszaniną politowania i współczucia.
- Skoro tak twierdzisz – pojechali do lecznicy, ale w samochodzie, za wycieraczką, Aiko znalazła karteczkę z wiadomością „O trzeciej w smażalni Soko”. Enkh nie zwróciła na to uwagi.
Zaraz potem jednak dostały wezwanie, zgłoszono morderstwo. Po odwiezieniu ducha i kobiety, udały się na miejsce, dużego apartamentowca. Weszły do dużego mieszkania, bogato urządzonego, choć meble w większości nie wyglądały nowe. Styl był wyraźnie nawiązujący do militarnej tradycji narodu ognia, było tu kilka sztuk zbroi i broni, kunsztownie wykonanych, a na ścianie wysiały portrety Ozaja, Azuli i reszty rodziny ognia.
- O witajcie, podać panienkom herbatę? Ciastka? – zapytała łagodnie pulchna piędziesięcioletnia kobieta.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline