Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2020, 16:23   #1
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Storytelling w klimatach horroru lub detektywistyczny?

Witam

Jestem nowy na forum, ale mam już spore doświadczenie w grach PBF. Chętnie poprowadziłbym jakąś sesje storytellingową (nastawiona na kontakty z NPC) w klimacie horroru lub detektywistyczną lub kombinacje tych dwóch.

Na ten moment mam 3 pomysły, prawdopodobnie dam radę pociągnąć dwie sesje, więc bardziej mi w założeniu tego tematu chodzi o sprawdzenie na co byliby chętni

- Resident Evil (storytell + prosta mechanika zaczerpnięta z planszowej wersji RE2, ciężki klimat, nastawienie na to samo co w klasycznych RE, czyli pilnowanie ekwipunku, podejmowanie decyzji czego i kiedy użyć itp.)
- Supernatural (na bazie serialu o braciach Winchester, czysty storytell, ale bardziej na zasadzie prowadzenia spraw detektywistycznych i wykorzystywania wiedzy o wszelkich maści potworach niż samej walki)
- Super-Police (znów czysty storytell i sesja detektywistyczna, z tą różnicą że gracze posiadali by "moce" w stylu tych z Marvel/DC).

Przepraszam z góry za błędy powyżej ale pisze z telefonu

Również z góry dzięki za odzew
 
Corpse jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem