Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2020, 14:28   #8
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Ja bardziej w stronę super natural police byłbym chętny jedyna rzecz z RE którą kojarzę i lubię to memy typu Gill sandwich i kiepski acz złoty voice acting
*Jill

Żadna wiedza na temat uniwersum nie byłaby wymagana ani nawet potrzebna. Ba, wydaje mi się że nawet lepiej gdyby gracze nie znali uniwersum, bo chciałbym się oprzeć na istniejącej już fabule ale ze sporymi zmianami, więc dla kogoś kto nie zna gier i uniwersum to nawet lepszy frykas, bo odkryją wszystko sami

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Czy w Super-Police postaci miałby jakiś moce czy byłby normalsami w świecie superhero ? I jakie to byłby moce ewentualnie myślałem o jakieś formie czytania emocji / 1 godz. z historii przedmiotu który się dotknie sądzę że byłoby to przydatne w pracy detektywa ale mogłoby być ciężkie w prowadzeniu.
Tak, myślałem właśnie o policjantach/detektywach posiadających moce. Jakaś specjalna jednostka do walki z super-złoczyńcami. Bez osadzania tego w konkretnych uniwersach, bo nie czuje się na tyle pewny ani w Marvelu ani w DC żeby mieszać w tych światach, natomiast myślałem o wykorzystaniu klimatu takiego semi-noir, podobnego do serialu Gotham.

Mekow - dzięki za info, bo ten brak odzewu trochę osłabił mój zapał, nie wiedziałem że nie bardzo tu ktoś zagląda

Z wszystkimi trzema na raz to bym się powstrzymał, bo nie ogarnę. Staram się narazie opracować wstępniaka do rekrutki RE i myślę nad "sprawa" do Supernatural... Zobaczymy, jak wystartujemy i będę miał jeszcze tyle czasu żeby ogarnąć superpolice to może, może....
 
Corpse jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem