Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2020, 21:32   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Oki, dzięki za wszystkie głosy i wsparcie Podumałem nad tymi propozycjami i każdą bym chętnie rozegrał no ale nie da rady każdej. Przynajmniej nie od razu. Póki co myślę, że na tapetę najłatwiej wziąć mi Lost Station. Najmniej roboty by z nią było od misiowej strony.


Lost Station

- Zanim bym usiadł do rekruty i reszty pracy nad sesją to by mi się przydało parę detali od osób które widzą się w takiej sesji.

1 - Jaki chcesz statek?

- Parę słów o samym statku na jakim grę zaczynaliby BG. Jaki to typ statku, przeznaczenie i charakter. Fracht, przemytniczy, wojskowy, badawczy, turystyczny itd. Co to miałby by być za lot i statek.


2 - Kim chcesz grać?

- Role do obsadzenia jak w typowej załodze z uwzględnieniem powyższego profilu jednostki. Czyli kapitan, nawigator, mechanik, marine, medyk, naukowiec itd. Od biedy przynajmniej część zadań mogą przejąć komputery i automaty.


3 - Jakie przygody/klimat chcesz przeżywać w sesji?

- Ja już jakąś intrygę i ogólne ramy sesji mam. No ale nadal sporo można jeszcze upchać w taką sesję. Więc co by Cię interesowało w takiej sesji? Na takim własnym statku na skraju znanej ludziom przestrzeni albo na tajemniczej stacji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem