Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2007, 22:26   #207
Grom
 
Reputacja: 1 Grom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znany
Rasklanis pukał w każde drzwi jak szurnięty, jednak otworzyły mu się tylko te z numerem cztery. Na szczęscie w środku nie było zabawiającej się parki, tylko jego towarzysze, w dodatku prawie wszyscy. Gdy tylko usłyszał
-Co się dzieje że tak zostałem przebudzony?? - spojrzał łagodnie na Drackera, po czym zamknął za nim drzwi i oparł się o nie, jakby upewniając się, że są zamknięte.
-Dobra. Mam dla was ciekawe informacje. Pamiętacie Ryszarda? To ten człowiek, który ostrzegł Marka. Nie jestem do końca pewny, ale myślę, że to Ryszard Żelazna Pięść. Poszedłem pod bramę i wezwałem Kharima, chciałem go wykorzystać by dostać się do Thorfina. - rycerz spojrzał obojętnie na miny rycerzy - Tak wiem, to było nie rozważne. Mniejsza o to. Chciałem na początku dyplomatycznie rozwiązać problem. Wtedy dowiedziałem się...że to Kharim przysłał Ryszarda, aby nas ostrzegł. Nie wiem co o tym myśleć. Powiedział, że nie chce więcej niepotrzebnej krwi i coś tam jeszcze. Wtedy się zawachałem... mimo iż byłem już przygotowany wejść do twierdzy Thorfina i iść pod jego oblicze. Trudno... pomyślałem, że i tak do tego dojdzie. A wy? Udało wam się ustalić coś sensownego? - nagle rycerz zaczął się gwałtownie rozglądać po pokoju - A gdzie jest Silwilin? - mówiąc to Rasklanis podszedł do okna. Spojrzał w niebo i ocenił, że zbliża się konna walka.
-No panowie... mamy coraz mniej czasu. Nie wiem jak wy... ale ja mimo wszystko pójdę i wezmę udział w tym cyrku Thorfina. Wątpie, żeby któryś z amatorów Thorfina dał mi dziś radę, nie mam się więc o co martwić. - powiedział dość dumnie rycerz, który rzeczywiście był pewny swego. Wysłuchał jeszcze tego co mają mu do powiedzenia kompani, po czym udał się do swego pokoju. Czas się przygotować.
 
Grom jest offline