Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2020, 07:22   #17
psionik
 
psionik's Avatar
 
Reputacja: 1 psionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputacjępsionik ma wspaniałą reputację
Hej,

Ja od dawna mam chrapkę na coś w klimatach pierwszych dwóch sezonów The Expanse, więc siłą rzeczy te klimaty będą mi najbliższe. Niemniej:

1. Wojskowy da nam broń i wyszkolenie, i nastawi na walkę. Z kolei Jednostka cywilna (w serialu transportującą lód z Jowisza i Saturna) lub przemytnicza będzie ogólnie lepsza dla zagadek i eksploracji. Jestem za tą drugą.

2. Od żołnierza, po technika. Pytanie jaki poziom zaawansowania sprzętu będzie? Bardziej nano-drony jak w np. w książkach Roberta Shmidta „Jak łatwo być bogiem” czy bardziej drony zwiadowcze jak w The Expanse?

3. Cały wątek z protomolekułą w the Expanse wydaje minusie bardzo atrakcyjny - odkrycie na opuszczonej stacji czegoś dziwnego, może nawet badań nad obcą technologią, lub żywymi organizmami. Bardziej to niż walka z xenomorphem
 

Ostatnio edytowane przez psionik : 20-05-2020 o 15:24. Powód: literówka
psionik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem