Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2020, 13:32   #19
Driada
 
Driada's Avatar
 
Reputacja: 1 Driada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputacjęDriada ma wspaniałą reputację
1. Psionik mądrze prawi. Jeśli będzie jednostka wojskowa, z marszu sesja nastawia się na pew pew pew laserami W moim odczuciu lepsze byłoby "everyday mani" w kosmosie. Zwykły transportowiec, albo i przemytnicy. Da się też zrobić międzyplanetarny PKS, będzie szansa na wybór zawodów i umiejętności z bardzo szerokiego zakresu... Gdyby ktoś chciał być pasażerem (i wyrywać gąbkę z siedzeń ), a przecież zostanie też do obsadzenia załoga, czyli co kto lubi

2. Niczym wydumanym od siedzenia za pulpitem i klikania w masę guzików...ale ja akurat jestem dziwna Wojskowy, konował, mechanik, dealer, przemytnik, łowca głów - zależy co leży

3. Jak pisałam wcześniej. Ciężki, klaustrofobiczny klimat, z przewagą pytań zamiast odpowiedź. Tajemnica do odkrycia, coś do główkowania i zaskakującego. Żadnych xeno. Bardziej właśnie eksperyment który wyrwał się spod kontroli, obca technologia, testowanie nowej broni przez wojsko. Statek dezerterów którzy myśleli że znikną swojemu korpo z radaru, gdy odkryli co tamci im kazali robić i nad czym pracować...takie tam, madkowe marzenia
 
__________________
A God Damn Rat Pack
'Cause at 5 o'clock they take me to the Gallows Pole
The sands of time for me are running low...
Driada jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem