Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2020, 00:10   #36
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Jeden dzień poślizgu, nawet dwa, to z doświadczenia wiem, że się zdarza niektórym przewlekle i nie ma na to lekarstwa jest za to środek zapobiegawczy - termin w środku tygodnia. Forum weekendowe terminy sromotnie częściej przegrywa z życiem. Rodzina, koniec tygodnia, wiosna.

W tych postach rozumiem waszą zbiorową sugestię, że jak do karczmy w sesji, i już tam piją i śpiewają, to musi się ściemniać i zaraz trza do spania. Postaram się na następny raz precyzyjniej pisać. Wspomniałem tylko o wczesnym poranku przed Domem Rządcy i wczesnej porze dnia podczas wizyty w karczmie. Wyszło na to, że większość tego dnia kompania spędziła biesiadnie. Uznam więc, że wczesną porą dnia, była młoda godzina wieczoru

Mój post się pisze.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem