Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2020, 15:48   #485
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 55 - 2519.VIII.19; południe

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. 05.28. Czyli cały tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan Zdrowia:


Karl 14/14; s.zdrowy (0); (610 PD);
Tladin 15/15; s.zdrowyi (0); (290 PD);

---



BN:

Dieter 12/12; zdrowy (0)
Manfred 12/12; zdrowy (0)
Stephan Glaser ??; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)???
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 15/15; zdrowy (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy


---



Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:


- Karl 95 pkt
- Tladin 15 pkt


- Pasza: 20 porcji (VIII.16 -10 p)


PD



- Tladin 10 PD za inicjatywę i fabułę.

- Karl 5 PD za fabułę.



Omówienie




- Oki, więc w poście minęło ok 2-4 h. Część na rozpytywane jak trzeba dojść a większość na wymarsz z miasta.

- Droga w zdecydowanej większości prowadzi przez las. Jest rozjeżdżona wieloma wozami przez ostatnie parę dni więc nie jest trudno trafić po śladach. W lesie panuje półmrok, wilgotny ziąb a dalaszą perskepktywę przysłaniają krzaki, drzewa i mgła.

- W końcu cała czwórka dociera do polany gdzie odbyły się pochówki rogasi. Część widocznie spalono część pochowano w masowych grobach. Chociaż niezbyt dokładnie bo tam i tu widać jakieś wystające ciała czy ich fragmenty.

- Na polanie jest jaśniej niż w lesie. Niebo jest szare i zachmurzone. Mgła ogranicza widzenie na ok 50 - 100 kroków więc raczej dalszą perspektywę.



---


- No i tyle z mojej strony na tą turę
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline