Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2020, 19:32   #337
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cool

Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Odpis jutro.

Macie jakieś pytania, na które odpowiedzi chcielibyście szczególnie poznać?
Ja swoje już zadałem wcześniej ale pisałeś że będą po zakończeniu więc cierpliwie czekam główne pytania:

1. Jakie był frakcje wśród Neandertalczyków czym się różniły ich cele ? A może faktycznie byli zjednoczeni tylko kobieta - owca wciskała nam kit ? Bo na razie wychodzi na to że Pan Wilk był tym dobrym a nasze postaci to straszni rasiści w większości chociaż mam wrażenie że nendertale mają swój własny system moralny i ciężko mi ich oceniać.

2. Jaki był Plan Młodowskiego ? O co chodziło z jego maszynami ? Z treści sesji mam wrażenie że zdestabilizował czasoprzestrzeń złożył w ofierze Norberta i Żywie oraz wszedł w jakąś umowę ze Strażnikiem Bramy dając mu ciała do opętania pewnie w zamian za wiedzę a potem sprowadził nendertalczyków pewnie właśnie dla destabilizacji. Mam wrażenie że działalność mojej postaci bardzo pomogła w wypełnieniu jego planów :P

3. Jakim cudem maszyna podmieniła Norbertowi zdolności fizyka i okultysty na komputerowca część rzeczy już było wytłumaczone, części się domyślam ale chciałbym to jakoś pokładane. Z tego co pamiętam te notatki z początku to też jakieś fałszywki były ? Kim byli Żur i Karamba czy te koneksje w armii i służbach specjalnych które miał Norbert po zmianie rzeczywistości to faktycznie coś było czy podstawieni kultyści ?

4. Co się stało z duszami ? Bo wydawało mi się że np. dzieciak był bezpieczny , Akaczi dostała szczęśliwe zakończenie i wzniosła sięna wyższy poziom istnienia / świadomości a nagle wszyscy wylądowali w koszmarze planu śmierci. To były jakieś inne wersje ich jestestwa ?

5. Generalnie jak czytam to mam wrażenie że jak w porządnym horrorze w stylu Lovecrafta wszystkie postaci miały mroczne przeznaczanie którego nie były świadome i przed którym nie dało się uciec

6. Czy agencje dla których pracowały postaci to ci dobrzy czy faktycznie jacyś krypoto kultyści?

Sesja naprawdę świetna co napiszę jeszcze raz nie spodziewałem się że te zagadki tak mnie wciągnął. Teraz marzy mi się jakaś sesja żula albo neruroshimy czy Mitów gdzie Złomokleta odzyskuję część wspomnień i próbuje zbudować nową tożsamość z odłamków szaleństwa :P
 
Brilchan jest offline