Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2020, 10:18   #22
Pieczar
 
Pieczar's Avatar
 
Reputacja: 1 Pieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputacjęPieczar ma wspaniałą reputację
- Starszy jak zwykle miał rację. - pomyślała wodowa idąc obok Kamili - Mikstura działa i to lepiej niż mogłam sobie wyobrazić w najśmielszych oczekiwaniach. - duma i zachwyt napawały Versanę od środka - Starszy będzie dumny. Ja przysłużę się dla kultu a on pomoże mi osiągnąć mój cel. - kultyska spojrzała z ciepłym uśmiechem na ustach w stronę czarnoskórej kobiety - Ty mała pisareczko. Bujasz swoją pustą główką w obłokach. Żyjesz w świecie poezji i baśni. Dopiero zobaczysz jaką bajeczkę szykuję dla ciebie. - brunetka zadumała przez moment - Swoją drogą. Taka niewinna damulka stanowi całkiem smakowity kąsek. Ciekawe czy tak samo dużą fantazją wykazuje się w łóżkowych igraszkach? - wdowa wróciła nagle myślami do balu - Pozostaje mi jeszcze dowiedzieć się czegoś o małej Froyi i jej złotej monety oraz porozmawiać z ojcem Kamili i Klausem apropos pochodzenia tego pysznego burbonu. Mam nadzieję,że wypili wystarczająco dużo aby język się rozwiną. Hmmm. - Ver zadumała ponownie - Z resztą nie pamiętam aby głowa rodziny van Zee'nów prosił mnie dzisiaj do tańca. Wszak się mi to chyba należy, gdyż mój sztywny mężulek dość blisko współpracował z Gertem. Zaś z Klausem jak przyjdzie potrzeba porozmawiam przed końcem balu.
 
Pieczar jest offline