Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2020, 12:28   #15
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Jasne

Zbieram do 6 osób max, narazie mam 4 karty na stanie i jeśli Driada się ostatecznie zdecyduje to z nią 5, więc jeszcze miejsce jest. Jakby kart było więcej niż 6 to kogoś pewnie będę musiał odrzucić (limit wynika bardziej z tego że 3 lata nie grałem i boje się że mogę nie ogarnąć takiej dużej grupy).

Wolałbym też przynajmniej na początku połączyć was w pary, bo z tą mechaniką i prośbami o poziom hardcore to długo nie pożyjecie Przypuszczam że nikt z was nie mial do czynienia z planszówką RE2... I uwierzcie mi że jest trudna, nawet na normalu. I tak wam chciałem ułatwić sprawę zmieniając rzuty na trochę łatwiejsze, ale też zwiększając ilość przeciwników... No ale jak tak chcecie hardcore 😮

Także jak najbardziej jedna osoba się jeszcze przyda
 
Corpse jest offline