Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2020, 12:59   #37
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dzisiejszy tz. 23.05
Dałem posta na Gdocku.
Miałem problemy z ciśnieniem tętniczym + zmęczenie po wyjściu dwa tygodnie temu... Jeżdżenie w masce na twarz na aktywnym wózku inwalidzkim to nie jest dobre kombo :/, do tego mam dość dużą męczliwość mięśni i doszły mi zajęcia zdalne przez Zooma.

Próbowałem sam siebie nakłonić do napisania ale ciężko było mi wejść w energiczny sposób myślenia Alexa stąd ten przerwany wpis na docku.

Cóż, mam nadzieje że udało mi się wynagrodzić twoją cierpliwość i wyrozumiałość dłuższym wpisem gdzie spróbowałem dać dużo smaczków, zabawnych pomysłów i przemyśleń postaci

Wpis z 27-05-2020, 10:17 Dałem reakcje na docku na twój ostatni wpis pytanie czy po drodze z garażu do domu jest ten telefon cegła bez przewodu ? Nie komórka ale pamiętam że w latach 90 w serialach mieli czasem coś takiego i zastanawiam się czy przed atakiem i ostateczną walką Alex mógłby zgarnąć i zadzwonić na policje ? Albo może na górze po schodach w sypialni Mamy byłby drugi telefon ?

Wpis Stary z 14-05-2020, 22:47 Dzięki za wyrozumiałość uwielbiam grać z trzeźwo myślącymi ludźmi wrzuciłem odpowiedź na docka Alex bawi się w drobne dziel i rządź ale jednocześnie jego ataki zaczynają się robić groźne fizycznie
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 02-06-2020 o 13:39.
Brilchan jest offline