Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2020, 20:26   #338
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Odpowiem jednak na te pytania w raporcie. Już zacząłem go pisać. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za grę. Zdjęcia w ostatnim odpisie to dziś rano zrobiłem. Tutaj tylko krótko odpowiem na to:
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
5. Generalnie jak czytam to mam wrażenie że jak w porządnym horrorze w stylu Lovecrafta wszystkie postaci miały mroczne przeznaczanie którego nie były świadome i przed którym nie dało się uciec
Dało się to przetrwać. Wszystko zależało od waszych wyborów, choć czasem - jak w życiu - nie znaliście wszystkich konsekwencji swoich akcji. Nawet ten ostatni egzorcyzm Diany zmienił końcówkę, a przecież to była taka - wydawać mogłoby się - mała deklaracja.

ps. na początku gry wylosowałem Akaczi jako zarażoną SARS-CoV-2. Jadąc furgonetką z Chudym zaczęła mieć objawy. W czasie podróży zaraziła Chudego. Jakby Chudy nie dotarł do przeszłości to koniec byłby inny.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 23-05-2020 o 20:35.
Anonim jest offline