Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2020, 15:24   #1041
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale co to zmienia? Birgit pamięta, co mówiła Anglikom na statku i wszyscy wracali tą samą latającą łodzią. Nie rozumiem dlaczego miałaby w takim wypadku zmieniać zeznania (w dużej mierze przecież prawdziwe) przed innymi 'brytolami". Aż tak głupia nie jest
- Chodziło mi o to, że nie ma potrzeby ustalania chronologii wrzucania postów w tej turze. Każde z was może wrzucać w dowolnym momencie. I tyle



Cytat:
Edit - I w takim wypadku - komu ma się spowiadać Birgit i kiedy (w lazarecie)? Bo nie bardzo wiem z posta, jakich enpeców miała do dyspozycji. Lekarz wnioskując z tego, co napisane, nie jest w ogóle świadom paranormalnej aktywności i stwora, i nie jest jakimś przesłuchującym, więc nie ma powodu ani konieczności mówić mu cokolwiek poza zwykłymi ostrożnymi uprzejmościami na linii tylko pacjent-doktor.
- Wystarczy jak napiszesz w poście co ma zamiar powiedzieć Birgit w centrali aliantów. W domyśle jest to rozmowa z obu kapitanami. Ale jeśli coś z tym niejasne to możesz po prostu opisać dzieje Birgit do momentu lądowania w Scapa Flow i też będzie dobrze.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline