Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2020, 15:36   #29
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mekow Zobacz post
Poszła na PW

Ale jeśli chodzi o wcześniejszy start, to nie wiadomo, czy nie będzie więcej chętnych. A do 2 czerwca zostało sporo czasu

Najczęściej MG ma więcej zgłoszeń niż miejsc i spośród chętnych wybiera te postacie które najbardziej pasują do przygody.
Oczywiście zawsze możesz zacząć wcześniej i najwyżej ktoś dołączy już w trakcie. Ale lepiej nie zamykać rekrutacji przed czasem, gdyż ktoś może myśleć nad postacią i pisać dokładnie i powoli, w przekonaniu że jest jeszcze czas. Tak było ze mną
Przyznam że nie znając realiów tego forum przesadziłem z długością rekrutacji. Nie spodziewałem się też w sumie takiego zainteresowania, ale już teraz mam nadstan kart i będę musiał kogoś odrzucić bo nie dam rady tylu osób poprowadzić.... Ergo, prawdopodobnie skrócę rekrutację, bo jestem zadowolony z tych kart które już dostałem i serduszko zaboli jak kogoś będę odrzucał...
 
Corpse jest offline