Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2020, 22:30   #32
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Okej, jest sprawa, bo dostaje KP od osób które się tutaj, w temacie, nie udzielały... I teraz pytanie czy jest was więcej? :P

Jeśli ktoś pisze KP albo ma taki zamiar to proszę o info tutaj lub na PW. Jeśli nie to zakończę rekrutację przed czasem, z racji że mam już wystarczającą ilość chętnych z satysfakcjonującymi kartami.

Cytat:
Napisał Sepia Zobacz post
Już się udzielam... spokojnie

Cześć, kartę wysłałam, idę milczeć dalej do kącika
Edytowałem posta i wstawiłem jako nowego żeby się powiadomienie wyświetliło w trakcie jak odpisałaś i teraz Twoja wiadomość wygląda bez sensu. Przepraszam :P

EDIT:
Za namową "doradczyni", wstawiam listę zgłoszonych KP, wraz z archetypami - dzięki temu jeśli okazałoby się że ktoś jeszcze zamierza się zgłosić to nie będziecie się już dublować. Biorąc pod uwagę wasze KP, mogłem to zrobić już wcześniej, bo niestety część się trochę powtarza, ale naprawimy to przy okazji tworzenia mechaniki

(Kolejność w jakiej dostałem KP [nick - imię postaci - archetyp/umiejętność])

Anonim - Andre Ebrantil - medyk
Pyrus - Arek Łęcki - barman
Alex Tyler - Malvolia Nicoletta Adesso - mechanik/otwieranie zamków
killinger - Valerie "VAL" Richards - mechanik/kierowca
Rot - Jack Stackhouse - zastępca szeryfa
Mekow - Emma Press - trener/ochroniarz
Driada - Yazmin Venegas - ochroniarz/medyk
Sepia - Leah Marlow - otwieranie zamków/mały "rozmiar" postaci

Jak zapewne widzicie... mamy 5 kobiet, 3 facetów, w tym 2 "ochroniarzy", 2 osoby znające się na otwieraniu zamków i 2 medyków, więc jeśli ktoś jeszcze zamierza pisać KP, to prosiłbym już nie powielać
 

Ostatnio edytowane przez Corpse : 24-05-2020 o 22:33.
Corpse jest offline