Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2020, 21:36   #140
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Co do pytania Brilchana, na razie Lee będzie miał ujemny modyfikator -5 do wszelkich testów, co ma odzwierciedlać jego zły stan zdrowia oraz oszołomienie farmaceutykami.

Jak już wspomniałem na Messengerze, Vadim wstał pierwszy i wyszedł na miasto. Aby popchnąć akcję dalej przyjąłem, że Sid wstał o 11:00 i poszedł do salonu sprawdzić wiadomości telewizyjne, a jego sprzeczka z Wieprzem obudziła Abrahama i Arthura (obaj mogą przejść do salonu rozpoczynając swój kolejny dzień). Jak też ustaliliśmy, Vadim prześle Dickowi przez Blika 330 dolców (chyba, że to jeszcze nie finalne ustalenie).

Reakcję pana Ubera opiszę w osobnym poście, kiedy już ktoś wrzuci coś własnego, żeby mnie buforować od mojego poprzedniego wpisu.

I co dalej, bo dzień ucieka. Vadim wróci za godzinę, a za trzy w mieszkaniu zjawi się Clarens. Co robicie?
 
Ketharian jest teraz online