Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2020, 21:54   #55
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Przykro mi… ale niestety sytuacja jest taka jaka jest . Siódemka to absolutne maksimum na jakie mogę sobie pozwolić. I po długim rozmyślaniu to cóż… przyjąłem następujące osoby… kolejność absolutnie losowa.

1 Buka jako Vaala
2 Kerm - Harran Carhae
3 Johan Watherman -Kvaser
4 Wila jako Mhograah "Mmho" Haragha
5 Asderuki jako Imra Orirel
6 Ryder jako Ambroṩ (choć trzeba zmienić tą literę ostatnią, może i wygląda to fajnie..ale później może się okazać wrzodem na tyłku).
7 Sindarin jako Wędrowiec

Przykro mi że nie mogłem wziąć więcej, ale… naprawdę 7 osób to i tak spora gromadka do okiełznania zwłaszcza na tych poziomach. Dziękuję za naprawdę udane fabularnie karty (mechanicznie tylko przejrzałem, dopiero będę sprawdzał) i cóż… niestety musiałem podjąć bardzo trudne wybory. Nie mogłem wziąć więcej niż 7, przykro mi.

Co do tematu organizacyjnego to pojawi się on jutro. Sam post zakładający sesję w tym tygodniu . Postaram się jak najszybciej, ale trochę roboty przy 7 postaciach będzie.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline