Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2020, 21:57   #141
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Arthur nie bardzo będzie chciał grzebać przy nesseserze z minus piątką do testów :P

Myślałem żeby poprosić Sida o kupienie w lombardzie mikrofali i zrobienie zagłuszarki ale nie wiem na ile to dobry pomysł.

Na czym stanęło z kefirem czy Lee w końcu zadzwonił do tej znajomej sieciarki ? Wydaje mi się że gdzieś to deklarowałem ale nie jestem pewien.

Rozumiem że Abi zajmuje się Kefirem. Ktoś zadzwoni do Zengha i poprosi o kontakt obiecany do osoby która zajmuje się garmażerką w restauracjach Lao ? Bo Arti na razie nie może gadać :P

W stanie jakim jest to raczej nic mądrego nie zrobi tz nic co by wpłynęło na fabułę jutro wrzucę jakiś klimaciarski wpis bo dzisiaj sam się czuje jakbym miał - 5 do testów :P

ale generalnie to mam taki plan posta:
- Spróbuje zrobić naleśniki z kefirem ale zamiast ładnego pancacke wyjdzie mu gorąca ciasto - masa i tak zje :P
- Odda prawie pełną paczkę fajek Red Apple Sidowi bo znów rzuca
- Poprosi żeby mu kupił w lombardzie na dole za te 330 eb co byłoby z urobku (potem zerknę jak się tamten facet od chipa zwał) dwie mikrofalę i paczkę wlepek kofeinowo - nikotynowych i spróbuje zrobić zagłuszarkę. Jak mu nie wyjdzie z pierwszą to odłoży robotę na później aż wydobrzeje.
- Jak się dowie że wróciły "chujowe" Dailguny to wyślę do Edwardo zdjęcia tych co mu ładnie wyszły z wzorkami art decko i da znać że może to zrobić od ręki tak ze dwa tuziny z wdzięczności.
 
Brilchan jest offline