Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2020, 15:52   #6
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 1 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich i życzę udanej zabawy


Mam na wstępie parę pytań organizacyjnych.

Czy dla spójności będziemy się trzymać mapki konkretnego miasta w USA, np. Louisville łub Nashville? Uznając je oczywiście za Raccoon City. Chodzi mi o lokacje w mieście: park jest tu, jeziorko tam, monopolowy za rogiem itp.
Czy też gramy bez takich ustaleń dając sobie miejsce na improwizację i światotworzenie?

F.A.S. które każdy z nas ma to Free Air Strike, prawda? Ale jakie? Takie niczego sobie, czy może takie "mniejsze"?
OK, przepraszam, już widzę: First Aid Spray.
Ale jeśli wybór należy do gracza, to ja poproszę FreeAirStrike

Przewidujesz doca? Przydaje się

Cytat:
Napisał Corpse Zobacz post
...w trakcie walki, opisujecie nie tylko swoje działania, ale również bezpośrednie reakcje przeciwników. Jeśli udaje wam się trafić zombie, to piszecie że padł. Jeśli udaje wam się odepchnąć, to piszecie jak i gdzie został odepchnięty. Jeśli próbujecie wykorzystać odepchnięcie np. do przewrócenia drugiego zombie, to powodzenie tej akcji zostaje już do rozpatrzenia dla mnie. Tak samo wszelkie zabawy z wykorzystaniem otoczenia.
Jak ustalamy kwestię odniesienia sukcesu, skoro efekt winien być już zawarty w opisie? Wstępna deklaracja na docu / w komentarzach? Rzuty na kostnicy?


Najlepszego
 

Ostatnio edytowane przez Mekow : 26-05-2020 o 17:00.
Mekow jest offline