Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2020, 16:03   #7
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mekow
Czy dla spójności będziemy się trzymać mapki konkretnego miasta w USA, np. Nashville? Uznając je oczywiście za Raccoon City. Chodzi mi o lokacje w mieście: park jest tu, jeziorko tam, monopolowy za rogiem itp.
Czy też gramy bez takich ustaleń dając sobie miejsce na improwizację i światotworzenie?
Będziemy korzystać z mapy Raccoon City

Cytat:
Napisał Mekow
F.A.S. które każdy z nas ma to Free Air Strike, prawda? Ale jakie? Takie niczego sobie, czy może takie "mniejsze"?
Czy może jest to First Aid Squad? Czyli zestaw pierwszej pomocy.
Bo to chyba nie Fire Alarm System?
Jeśli wybór należy do gracza, to ja poproszę AirStrike

Przewidujesz doca? Przydaje się

Jak ustalamy kwestię odniesienia sukcesu, skoro efekt winien być już zawarty w opisie? Wstępna deklaracja na docu / w komentarzach? Rzuty na kostnicy?
Mam wrażenie że nie czytałeś/łaś mechaniki, bo na wszystkie te pytania odpowiedzi są tam zawarte Zapraszam więc do lektury.
 
Corpse jest offline