Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2020, 17:51   #19
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cooper Zobacz post
Dobra, myślę że kostki ogarniam.

Jak teraz ze zdobywanie lepszej broni? Na przykład gdyby któraś z postaci zrobiła sobie z kawałka blachy i szmaty coś na wzór maczety? Albo na szybko zbijając szklaną butelkę która ma posłużyć jako broń?
Będzie to dodane do spisu? Taki crafting będzie w ogóle możliwy przy odpowiednim opisie stworzenia?
Crafting jest możliwy, ale nie przewiduję żeby była taka potrzeba. Każdy ma jakąś startową broń, a butelka nigdy nie będzie mocniejsza od noża. Natomiast jak ktoś się uprze to oczywiście dodam do spisu, wraz z dedykowanymi kostkami.

Cytat:
Napisał killinger
Skoro mechanika dopuszcza interakcje z otoczeniem, to pewnie nie będzie problemu. Wydaje mi się jednak, że skoro w jednym worku mamy łomy, bejsbole i całą resztę, to pewnie nawet gdybyś wykuł w wolnej chwili półtoraręczny miecz, to i tak mechanicznie byłby on tylko łomem
Nie do końca. Zauważ że nazwałem to ogólnie brońmi białymi obuchowymi. Sieczne to osoba kategoria której na ten moment nie dodawałem bo nie macie jeszcze do takowych dostępu.
 
Corpse jest offline