Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2020, 19:08   #1
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Shipscape [komentarze]

Witam w grze która wkrótce się rozpocznie.
Na początek parę spraw organizacyjnych.
Awatar ma mieć szerokość 200px, zakładam że każdy z was jakiś już ma zaplanowany.
Jeśli ktoś nie wie jak taki awatar zrobić to niech mi da znać.
Google.doc jest u mnie dość często używany. I zostanie założony wraz z sesją.
Generalnie będzie podział: 5 dni dla na was na odpisy 2 dni dla mnie.
Pierwszy post będzie wkrótce, na pewno w tym tygodniu i… raczej nie będzie dotyczył osobistego przechodzenia waszych postaci przez wrota. To możecie opisać sami w swoich postach w ramach retrospekcji i przedstawienia postaci .
Ogólnie owe wrota są czymś co się po prostu pojawia w pobliżu waszych postaci telepatycznie obiecując przygodę i nowy świat po przejściu. Nic więcej.
Nie są niczym starożytnym w żadnym z uniwersów i nie ma na ich temat informacji/opowieści… nie można też o nich usłyszeć .
Przez ten i następny tydzień będę też mozolnie sprawdzał i ew. wprowadzał po rozmowach korekty w mechanicznych częściach waszych kart. Na szczęście nie będzie to miało wpływu na sesję, bo nie planuję konfliktu i walki na samym początku przygody. Na razie proszę o przywitanie się i cierpliwość dla MG
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline