Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2020, 12:19   #218
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel podszedł do Mustanga i spróbował podnieść go z rąk dziewczyny przekładając jego ciężar na własne ramię
- Spokojnie Panie Generale na akupunkturze, przepływie Ki oraz punktach akupresurowych to ja się akurat znam! Panie Jakubie weźcie sprowadźcie "kobietę - dzika" bo odwrócenie tego to będzie praca na dwóch znachorów - Poprosił nie chciał wprost mówić przy dowódcy wroga o swojej Matce choć podejrzewał że Nieśmiertelny już może o tym wiedzieć.

Słowa Kościeja ponownie wpędziły go w mroczną pustkę rozpaczy, z której wyrwał się myśląc o pracy jednak świadomość, że ma pacjenta, któremu jest potrzebny oraz wcześniejsza podwójna dawka Danchemicznego uspokojenia pomogły odpędzić to, co najgorsze.

- Nie spodziewam się Dziadku, że zrozumiesz, co się kryję w ludzkiej duszy nie mówię tu o alchemicznej energii bardziej duszy w rozumieniu poetów, jako źródle naszych uczuć i emocji. Rozumiem twe słowa umysłem oraz logiką sam wielokrotnie dochodziłem do podobnych wniosków lecz problem w tym że zbrodnie których dokonałem złamały moją duszę stąd mówię o sobie Broken - zepsuty bo nieważne ile dobra staram się zrobić i choć byłoby to ucieczką od odpowiedzialności śmierć często wydaje się kuszącą alternatywą w porównaniu z wyrzutami sumienia - Wyjaśnił spokojnym bezbarwnym tonem.

Nagle biedny Edward zaczął krzyczeć z winy kolejnego kawału Nowickich Zborowski tak zaczął się śmiać, że aż upadł pod ciężarem Mustanga!

Gdy w końcu doszedł do siebie zawołał - Dajcie Panu Edwardowi mleka! Gdzieś powinno być w okolicy! To najlepsze na łagodzenie ostrego na języku! - Krzyknął ocierając łzy śmiechu z oczu.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-05-2020 o 12:21.
Brilchan jest offline