Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2020, 17:14   #24
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
To nie będzie gra w jednym temacie? Yyy... dość oryginalnie... jak będziemy łączyć się i rozdzielać to powstanie więcej tematów? Ciekawy model ze znanego nam, konkurencyjnego forum. Nigdy tak nie grałem.
Zaczynacie w trzech grupach. Potem to już od was zależy jak się potoczy, ja w każdym razie postaram się was złączyć w mniej więcej jednej przestrzeni.

Nie wiedziałem że tutaj się tak nie robi :P

EDIT:
Alex & Rot - nie wiem czy to z winy mojego opisu czy błędnej interpretacji, ale wkradł nam się błąd logiczny. Szeryf nadal znajduje się w budynku, z facetem który przywalił głową o blat kontuaru, ergo, na zewnątrz jest tylko Jack.

Prosiłbym o poprawienie

Po za tym dziękuję za posty! Alex, świetna robota z dodaniem marki auta, takie detale właśnie cenię wysoko, czyli kreowanie świata ale w taki sposób żeby nie zawadzać MG
 
Corpse jest offline