Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2020, 18:01   #30
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mekow Zobacz post
Mechanika ogarnięta. Dziękuję i przepraszam za zamieszanie.
Nie ma sprawy. To też moja wina trochę bo narypałem tematów jak szalony, co nie jest na tym forum normą więc rozumiem też że można się zgubić

Cytat:
Napisał Mekow
Pragnę jeszcze spytać, czy są przedmioty które nie zajmują miejsca w ekwipunku? Banknot, zdjęcie, długopis?... Zapalniczka już nie?
Generalnie takie drobne przedmioty których nie da się użyć do walki czy majstrowania z zagadkami, możecie mieć. Zapalniczka jest tu wyjątkiem, bo w grze liczyła się do ekwipunku, ale też nie zawsze (zależało od postaci). Generalnie mogę przymknąć oko. Takich pierdół też nie musicie nigdzie dopisywać, po prostu macie i tyle. Nie zabronię nikomu nagle przypomnieć sobie w środku sesji że jego postać rzuca palenie i ma gumę nicorette przy sobie

Cytat:
Napisał Mekow
Co do sesji w dwóch tematach, tak też można. Zdarzyło mi się kiedyś. To ułatwia nieco sprawę
Nawert w 3ech :P

Cytat:
Napisał Mekow
Tak. Gorąco polecam Roll20
Musze ogarnac to w końcu. Dzięki
 
Corpse jest offline