Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2020, 22:02   #85
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
- Przestań pieprzyć, stary! - Tommy warknął na Duncana. Cierpienia bezbronnych zawsze podnosiły mu ciśnienie. Co jednak nie znaczyło, że poczuwał się do odpowiedzialności. - Za śmierć kobiety odpowiada dupek, który do niej strzelił! - poza tym sama jest sobie winna, skoro zadawała się z takimi ludźmi. - Na podkop nie ma czasu, zanim się tam dostaniemy, będzie po wszystkim.

Chłopak rzucił się biegiem do schodów. Na parterze miał zamiar "przywdziać" swoją zbroję, a potem szaloną szarżą dostać się do budynku. W miarę możliwości spróbuje znaleźć się jak najdalej od oddziału SWAT, który w tej chwili koncentrował na sobie uwagę gangsterów.


Szybka analiza sytuacji skierowała Sierżanta w kierunku pozycji trzeciego snajpera. Brał pod uwagę najgorsze. Mógł jednak zastąpić niezdolnego do akcji policjanta, jakiego spodziewał się tam zastać, o ile tylko znajdzie na miejscu jego karabin.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline