Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2020, 23:24   #37
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał killinger Zobacz post
Jak zapewne nasz szacowny MG zdążył zauważyć, wszyscy deklarują tu miłość do storytellingowej rozrywki. Światotworzenia na pewno nam nie zabraknie Ja ze swej strony, bez fałszywego lizusostwa powiem, że naprawdę dobrze się was czyta. To była deklaracja w prawdziwie nielizusowskim tonie
Ja sam jestem oblubieńcem storytellingu, więc w pełni rozumiem... ale chciałem spróbować czegoś innego tym razem, co wiąże się z tym że uwielbiam tą planszową wersję RE2, a po zastanowieniu doszedłem do wniosku że świetnie przełoży się na system gry przez PBF. No i jest. Zobaczymy

Niniejszym ogłaszam że poszedł 3 post wstępny czyli Scenario 1C, tym samym oficjalnie wszyscy wystartowaliśmy.

Jeszcze raz życzę udanej zabawy!
 
Corpse jest offline