Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2020, 21:53   #45
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Okej, to przejdźmy na ten system uaktualniania ekwipunku w panelu sesji.

Poszedł odpis dla 1A, dla 1B najszybciej jutro wieczorem, przepraszam za poślizgi, ale akuraty mam bardzo trudny moment bo od jutra zaczynam remont w pracy i będę niedostępny przez większą część weekendu

INFO dla 1A: nie jesteście jeszcze w stanie Walki (muszę jakieś inne słowo wymyślić, bo mi to jakoś nie pasuje do klimatu), chyba że sami zaatakujecie. Pozostawiam wam wolny wybór w tym momencie.

@Rot - odjąłem Ci jeden nabój z ekwipunku.

Kolejne pytanie: zauważyłem że sporo dopytujecie na PW lub prowadzicie nawet całe konwersacje między postaciami żeby przyspieszyć rozgrywkę zamiast rozbijać na mikroposty. Doceniam, ale to rodzi moje wątpliwości odnośnie doca, o którym ktoś tu już wcześniej wspominał.

Więc może jakiś discord? Albo konfa na Messengerze? Albo nie wiem... GG? (hyhy). Nie wiem czego się teraz używa, bo jak mam z kimś gadać to gadam na FB zazwyczaj, ale też rozumiem że nie każdy może mieć ochotę dołączać do olbrzymiej konwersacji w której podzieli się swoimi personaliami z 8 innymi osobami... więc, jakieś pomysły? Coś co jest powszechnie używane (i o tym nie wiem) albo co sami uważacie za sprawnie działające?
 

Ostatnio edytowane przez Corpse : 28-05-2020 o 21:55.
Corpse jest offline