Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2020, 22:15   #558
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Klejnot Nilu Zobacz post
Ode mnie odpis raczej krótki w tej turze, bo nie do konca rozumiem co sie wlasciwie dzieje dookola nas i po prostu czekam na dalszy rozwoj/opis wydarzen
Kiedy przeczytałem tego posta po raz pierwszy, być może błędnie przyjąłem, że gracz wypowiedział się w imieniu swego bohatera i to Hans nie za bardzo wie, co się wokół dzieje (co by nawet do niego pasowało). Teraz jednak coś mnie tknęło i pomyślałem, czy to aby nie Klejnot Nilu jako gracz poczuł się zdezorientowany, a ja przeoczyłem jako MG tę deklarację.

Przygotowałem zatem krótkie objaśnienie dla wszystkich odnośnie bieżącego stanu rzeczy. Atak nieumarłych na szczyt wieży ustał w jednej chwili, ożywieńcy zastygli w idealnym bezruchu, chociaż pierwsi z nich już wychodzili na szczyt schodów. Zjawa będąca duchem Radamusa Arforla wdała się w konwersację z Olivią i Saxą - początkowo niemrawo i jakby niewiele z tej rozmowy rozumiejąc, ale z każdą chwilą odzyskując trzeźwość myśli. I wygląda na to, że duch Arforla żywi wobec Pana Wron jeśli nie lęk, to co najmniej respekt, chociaż jest przeświadczony, że owego nekromantę definitywnie pokonał.

Lecz oto w rozmowie pojawił się przerywnik pod postacią bezgłowego kapłana, który za pomocą swego zatrutego ostrza zranił jednego z morrytów, tego próbującego ocucić Śniącego.

Z BG jedynie stary Franz zareagował na ów przejaw wznowionej nekromancji zamierzając podpalić żywego trupa łuczywem - reszta drużyny dalej pcha ku schodom kamienną płytę, cuci Katerinę (bez rezultatu) bądź rozprawia z duchem.

Tak by to obecnie wyglądało.
 
Ketharian jest offline