Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2020, 18:39   #19
Ayoze
 
Ayoze's Avatar
 
Reputacja: 1 Ayoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputacjęAyoze ma wspaniałą reputację
Drodzy moi

W związku z różnymi zapytaniami, od razu mówię, że rasy typu pół-gnoll, lemurfolk, czy rasy konwertowane z innych settingów nie przejdą. Wiem, że czasami korci zagrać jakimś "cudakiem", ale wachlarz rasowy, jaki zaoferowałem w rekrutacji naprawdę wystarczy, by stworzyć fajną, grywalną postać, która da masę frajdy. Pomijając już fakt, że Heldren to mała mieścina i jakby się tam jakiś pół-gnoll pojawił, to by go w najlepszym wypadku z widłami przepędzili. Sam mam swoją wizję, jak powinien wyglądać taki heroic fairytale, zrobiłem oprócz tego masę researchu na anglojęzycznych forach i na pewne rzeczy się nie zgodzę, choćby nie wiem co

Czasami mniej, znaczy lepiej. Naprawdę

@Nanatar: obowiązuje konkurs kart a nie "kto pierwszy, ten zaklepuje miejsce" więc twórz sobie w spokoju. Dlatego dałem tak długi termin, bo wbrew pozorom można się fajnie przyłożyć do fabularnej części KP mimo iż to tylko 1 poziom
 
Ayoze jest offline