Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2020, 18:49   #59
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał killinger Zobacz post
Mam lekki ból głowy... co to za komunikator HO?
Nie żebym był staroświecki ( ale może jestem )
HangOuts. Komunikator google. Przez gmail się logujesz :P

(też nie wiedziałem do przedwczoraj )

Cytat:
Napisał Rot
Czuje Twój ból z przerabianiem posta @Alex Tyler po zrobieniu wszystkich rzutów i dopisaniu fabuły... Sprawdzam czy jest aktualny czy już nie.
Świetny post z użyciem mechaniki, dzięki! Małe tylko zastrzeżenie - z Twoich rzutów wynika że użyłaś 3 akcji (chyba że ten pierwszy rzut miał być podwójny i Ci się rypło, to ok) zamiast 2.

Teraz jak patrzę to fajnie jak będziecie dopisywać na co rzucacie, tak jak zrobiła to Alex (rzut Malvolii na kolizję). Więc piszcie proszę np. "Jack - atak 3 rzuty" czy "Valerie - unik 2 rzuty". Coś w ten deseń, żeby było widać co i jak. Oczywiście dopisujecie to w polu nicka, bo i tak każdorazowo trzeba go wpisać.

EDIT:

Okej, zajarałem się rzutem Alex, bo był fajnie opisany, ale tak po dokładnym przestudiowaniu posta to nie bardzo rozumiem na co rzucałaś. Na rozjechanie tego pojedynczego zombiaka po prawej stronie ciężarówki? Jeśli tak to nie musiałaś, bo całą akcję z samochodem uznajemy w tej sytuacji za Twoje ruchy "z wykorzystaniem otoczenia", więc rzut nie jest potrzebny. A dobry opis jest punktowany więc też nie zamierzałbym się czepiać nawet jakbyś rozjechała tam wszystkich

A teraz, cała grupo 1A: Bardzo mi przykro, ale... ja nie mam co wam odpisać Czeka was teraz jazda autem, więc macie chwilę free-time na dialogi. Jak wam tak wygodniej to ogarnijcie się na tym hangoutsie i zróbcie jakiegoś wspólnego posta, aż do granicy z Raccoon (powiedzmy że na horyzoncie będzie już widać dość wyraźnie miasto). Do tego momentu nie będzie się już nic szczególnego działo, oprócz tego że zapadnie noc.
 
Corpse jest offline