Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2020, 19:03   #60
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Ja nie mogę wejść w wiadomość gdzie mam maila z adresem do hangouts, wywala mi biały ekran :/

Co do rzutu, to rzuciłam na rozjechanie pierwszego zombiaka. Ale się nie udało, więc nie trafiłam go. Oczywiście mogłam to załatwić opisem, ale nie byłam do końca pewna i chciałam wprowadzić element losowy (no i nie odbierać całkiem zabawy innym). Tamtych dwóch trafiłam tylko dlatego by zrobić cokolwiek i mieć narracyjny powód by zaprosić Val do auta.

Rot, teraz jak będziesz odpowiadał to jeśli nie uda Ci się zabić ostatniego zombiaka, to napisz, że Malvolia go rozjechała i wsiadasz do auta. Jeśli Ci się uda, to napisz, że go zabiłeś i samochód do Ciebie podjechał i wsiadłeś.
 
Alex Tyler jest offline